وزارت نفت رسما از کنفرانس نفت- ایران 2017 حمایت کرد

وزارت نفت رسما از کنفرانس نفت- ایران 2017 حمایت کرد
به گزارش ستاد خبری کنفرانس نفت، معاونت امور فرهنگی ارتباطات واطلاع رسانی طی ارسال نامه ای حمایت معنوی خود را از کنفرانس نفت-ایران 2017 که توسط بخش خصوصی برگزار می شود، اعلام کرد.
بنابراین گزارش، در این نامه رسمی که از سوی وزارت نفت به موسسه ارتباط گستران انرژی به عنوان برگزار کننده این کنفرانس ارسال شده است، به این مجموعه اجازه می دهد تا از لوگوی وزارت نفت به عنوان حامی معنوی در کنفرانس استفاده شود.
این گزارش حاکی است که روابط عمومی وزارت نفت پس دریافت مستنداتی از سوی برگزار کننده کنفرانس و تطبیق آن بر اساس شاخص های ارزیابی در چارچوب آیین نامه مربوطه، برگزاری و استفاده از لوگو وزارت نفت را بلامانع اعلام کرد.
کنفرانس نفت – ایران ۲۰۱۷ با همکاری اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، به میزبانی ۷ تشکل اصلی صنعت نفت ایران و حضور اعضای آنها و همچنین با حضور همتایان بین المللی این تشکل ها از جمله شرکت شل، زیمنس، هربرت اسمیت، استاندارد اند پورز، ارنست اند یانگ و … طی ۱۱ تا ۱۳ بهمن ماه ۱۳۹۵ در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما در تهران برگزار می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت petroconfex.com مراجعه نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.