تخصیص ۹۰ میلیارد برای مقابله با کرونا

مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس گفت :صنعت پتروشیمی در راستای مسیولیت اجتماعی خود تاکنون ۹۰ میلیارد تومان برای مقابله با بیماری کرونا هزینه کرده است.

جعفر ربیعی امروز در مراسم اهدای ۱۴۱ دستگاه کمک تنفسی وزارت نفت به وزارت بهداشت اظهار کرد:صنعت پتروشیمی کشور در دو شکل درگیر بیماری کرونا شده است. بُعد اول مسئولیت های اجتماعی که بر عهده پتروشیمی ها است که به دلیل تجمع نیروی انسانی در ماهشهر و خوزستان حساسیت های فراوانی را به دنبال داشته است و تا کنون نزدیک به ۹۰ میلیارد توسط پتروشیمی ها برای این بخش سرمایه گذاری شده است.
مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس تصریح کرد: تجهیز فرودگاه به دستگاه های حرارت سنج، اکسیژن سنج و تامین آب ژاول کشور در پتروشیمی کارون، حمایت از دانشگاه های علوم پزشکی خوزستان و بوشهر کمک های نقدی و تجهیزات بخشی از اقدامات صورت گرفته است و از دیگر افتخارات صنعت پتروشیمی تامین لباس های مورد نیاز برای کادر پزشکی است که کیفیت مناسبی دارد.
وی افزود: بخش مهمی از تولید صادرات و رونق اقتصادی بر عهده صنعت پتروشیمی است و برای جلوگیری از توقف چرخه تولید اقداماتی انجام شده و وزیر نفت دستورالعمل های لازم را ابلاغ کرده است که بر اساس آن در ابتدای فعالیت، تمامی پیمان کاران متوقف و دورکاری در سطح صنایع پتروشیمی و رعایت پروتکل های بهداشتی شدیدتر اجرا شده است.
ربیعی بیان کرد: وعده های غذایی برای پرسنل و کارکنان صنعت پتروشیمی به صورت بسته بندی و بهداشتی تامین می شود و با وجود کرونا در کشور شاهد افزایش تولید به نسبت به سال گذشته هستیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *