جلسه فی مابین انجمن اپک و اداره کل ضمانتنامه های ارزی با بانک ملی

حاضرین در جلـــــسه

نام سازمان

نام شخص

سمت سازمانی

بانک ملی ایران

خانم ادنا اوهانجانیانس

معاونت اداره کل ضمانت نامه های ارزی

بانک ملی ایران

آقای دادرس

مدیر و کارشناس اداره کل ضمانت نامه های ارزی

انجمن اپک

آقای مهندس میرزاخانیان

نایب رئیس هیئت مدیره انجمن اپک

انجمن اپک

آقای علیزاده

مدیر مالی انجمن

ابتدا آقای مهندس میرزاخانیان ضمن خوش آمد گویی نسبت به معرفی انجمن و توانمندی‌های اعضاء نکاتی را توضیح دادند و خواستار استفاده اعضاء از خدماتی که اداره کل ضمانتنامه‌های ارزی بانک ملی می‌تواند به انجمن ارائه نمایند و در ادامه عنوان کردند استفاده از تسهیلات ارزی و ریالی و ضمانتنامه‌های بانکی و مشارکت بانک از پروژه‌های نفتی از عمده‌ترین خواسته‌های انجمن اپک می‌باشد و آن اداره محترم چگونه می‌تواند در این زمینه‌ها به ما کمک نمایند، ضمناً جای بانک ملی در میان سایر بانک‌هایی که انجمن با آنها تفاهمنامه دارد خالی است.

خانم اوهانجانیانس بیان داشتند از نظر بحث ارزی از فعال‌ترین بانک‌های کشور هستیم و در زمینه واردات و صادرات در امور ضمانتنامه نیز فعالیت چشمگیری داریم و در این زمینه می‌توانیم در چارچوب قوانین بانکداری جمهوری اسلامی به شما کمک کنیم در زمینه تبادل تفاهمنامه قرار شد که آقای دادرس با همکارنشان در اداره بانکداری شرکتی گفت و گو نموده و در این زمینه کمک نمایند. ضمناً در مورد تفاهمنامه جداگانه ارزی با اداره کل ضمانتنامه‌های ارزی و همینطور تبادل تفاهمنامه انجمن با بانک ملی و یا توامان با هم بحث و تبادل نظر گردید.

در نهایت مقرر شد تا اداره مذکور ضمن بررسی انواع تتفاهمنامه‌های انجمن با سایر بانک‌ها و همینطور سایر موارد مطروحه در جلسه مطالعه و بررسی نموده و اعلام نظر نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *