دیدار با مدیران شرکت مهندسی هیوندای

بسمه تعالی

مورخ: 2 بهمن 96

موضوع دیدار با مدیران شرکت مهندسی هیوندای

بنا به درخواست شرکت هیوندایی جلسه ای جهت آشنایی با توان شرکتهای عضو انجمن اپک و با حضور نمایندگان شرکت هیوندایی در محل انجمن اپک برگزار گردید.

در این جلسه که با حضور جناب اقای مهندس مترجمی رییس کمیته روابط بین الملل انجمن اپک و حضور تعدادی از شرکتهای علاقه مند برگزار گردید. ابتدا دبیر انجمن پس از  خوش آمد گویی به معرفی کوتاه خدمات انجمن اپک  به حاضرین پرداخت و سپس نماینده هیوندایی توضیحاتی را در مورد آمادگی این شرکت برای همکاری با شرکتهای ایرانی در حوزه نفت و گاز و پترشیمی  را اعلام نمود وی با اشاره به دو موافقت نامه مالی یکی به ارزش 8 میلیارد یورو و دیگری به ارزش 5 میلیارد یورو با مقامات ایرانی که مراحل قانونی خود را طی می کند اظهار داشت  در صورت نهایی شدن این قرارداد ها و تامین ساورین گارانتی می توان از آن در پروزه های نفت و گازو پتروشیمی بهره برداری نمود .

سپس آقای مهندس مترجمی سوالاتی در این رابطه مطرح نمودند و پس از بحث و تبادل نظرسایر حاضرین مقرر گردید که طرف هیوندایی زمینه ها و روش های همکاری با شرکت های ایرانی را کتبا به انجمن اعلام نمایند و متعاقبا انجمن نیز  لیستی از پروژه هایی را که می تواند در چهارچوب انتظارات شرکت هیوندایی عملیاتی گردد به ایشان اعلام نماید .

دبیر خانه انجمن اپک

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *