روسیه: اوپک پلاس تا پایان سال به توافق جدیدی دست پیدا می‌کند

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از خبرگزاری تاس، الکساندر نواک، معاون نخست وزیر روسیه در مجمع بین المللی اقتصادی سن پترزبورگ (SPIEF) اعلام کرد که کشورهای عضو ائتلاف اوپک پلاس ممکن است تا پایان سال جاری میلادی به توافق جدیدی دست پیدا کنند.

وی گفت: فکر می کنم که تا پایان سال ما باید در مورد چگونگی تعامل در سال آینده بحث کنیم، چرا که توافق جاری در مورد حجم تولید امسال است. ما باید با دقت بیشتری بررسی کنیم که وضعیت بازار تا پایان سال چگونه خواهد بود.

نواک خاطرنشان کرد که توافق اوپک پلاس در سخت ترین شرایط تأثیر مثبتی بر بازارها داشته است. کشورهای عضو این توافق در مورد امکان ایجاد ائتلاف‌های جدید گفتگو کردند.

وی گفت: ما همچنین در مورد آن (تعامل بیشتر) با همکاران خود مذاکره کردیم. ما همیشه از روابط بلندمدت حمایت می‌کنیم، زیرا در طول شش سال همکاری ما، شرایط مختلفی رخ داد؛ ما توافق خود را به قوت خود حفظ کردیم و واقعاً این امر در سخت‌ترین زمان‌ها که سرمایه‌گذاری‌ها به شدت کاهش یافته بود و امکان از دست دادن حجم زیادی از تولید وجود داشت، تأثیر مثبتی بر بازارها داشت.

بر اساس این گزارش، مجمع بین المللی اقتصادی سن پترزبورگ که توسط بنیاد روسکونگر سازماندهی شده است از 15 تا 18 ژوئن برگزار می شود.

انجمن امسال “فرصت های جدید در دنیای جدید” نام گذاری شده است. این انجمن، انجمن کسب و کار خلاق، انجمن امنیت دارو، گفتگوی جوانان SPIEF و هفته ورزش SPIEF نیز بخشی از این رویداد خواهند بود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *