گزارش گردهمایی نوروزی انجمن اپک

موضوع : گزارش گردهمایی نوروزی انجمن اپک

این گردهمایی در مورخ 28/01/1397 در باشگاه دیپلماتیک با حضور جمع کثیری از اعضای محترم انجمن اپک همچون سالهای گذشته با شکوه فراوان برگزار گردید.

در این گردهمایی که هدف از آن دیدار دوستان  و همکاران عضو انجمن اپک با یکدیگر بود، برنامه کوتاهی همراه با صدای دلنشین پیانو ترتیب داده شده بود که در ابتدا دبیر انجمن اپک ضمن خوش آمدگویی و تبریک سال نو عملکرد  انجمن اپک را در سال 1396 به صورت تیتر وار اعلام نمود. از جمله کمکهای خیر خواهانه و انسان دوستانه اعضای انجمن اپک به زلزله زدگان گیلان غرب را که اعضای هیات مدیره و مابقی اعضای محترم انجمن اپک تقبل نمودند مطرح و نامه تشکر مدیر آموزش و پرورش گیلان غرب در رابطه با بازسازی مدارس گیلان غرب قرائت شد.

سپس آقای دکتر مولوی مشاور مالی انجمن طی سخنانی آخرین تحولات اقتصادی و قیمت ارز در کشور را تحلیل نمودند.

پس از آن مراسم تقدیر از آقای مهندس طبیب زاده عضو محترم هیات مدیره به سبب تلاش ها ی ایشان در ارتقای ارتباط انجمن با سایر سازمان ها و وزارت خانه ها از جمله وزارت نفت و معاونت مهندسی نفت بعمل آمد که لوح تقدیری توسط آقای مهندس حضرتی بهمراه هدیه از طرف انجمن اپک به ایشان اهدا گردید که ایشان طی سخنانی از آن تشکر نمودند.

برنامه با سخنان آقای مهندس حضرتی ریاست محترم هیأت مدیره ادامه پیدا کرد و ایشان با دعوت از آقای مهندس حلوایی ریس محترم شرکت پارس کیهان خواستند که گزارشی از بازار عراق را به حاضرین ارائه نمایند در خاتمه نیز طی مراسم قرعه کشی یکی از اعضای حاضر برنده جایزه انجمن اپک اعلام گردید و برنامه با صرف شام پایان پذیرفت.

در نهایت با اعلام اینکه جناب آقای مهندس حلوایی هزینه های این گردهمایی را تقبل نمودند با کف زدن های حاضرین از ایشان تشکر و قدردانی بعمل آمد .

عکسهایی از این دیدار به پیوست تقدیم می شود.

                                                                                               با تشکر

                                                                                   دبیرخانه انجمن اپک

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *